+38 044 593-27-72

Традиції

Інновація з традицією

 

Компанія ЛЕМКЕН була заснована Вільгельмус Лемкеном в 1780 році як кузня. Підприємство досі перебуває у володінні сім'ї та дбає про збереження традицій виробів, давно названих на честь коштовних каменів.

 

 

Багато років відомі серії плугів «Діамант» і «Опал» вносять свій внесок у поліпшення продуктивності сучасного сільського господарства. З серією «Смарагд» ЛЕМКЕН продовжив розвиток техніки для стерньових обробки; «Смарагд» сьогодні належить до зразковим грунтообробних систем у Європі. За останні роки, завдяки численним успішним нововведенням, ЛЕМКЕН довів свій професіоналізм у виготовленні техніки для дбайливого обробки грунту, в різноманітній техніці для стерньових обробки, у точній посіві. Після придбання підприємств з виробництва польових обприскувачів Jacoby і RTS, з 2005 року ЛЕМКЕН пропонує обширний вибір техніки для професійного рослинництва.

 

 

Лемкен Україна вітає Вас

Як виробник сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин ЛЕМКЕН забезпечує більш ніж 1.000 робочих місць по всьому світі. Підприємство знаходиться в власності сім’ї ЛЕМКЕН вже сьоме покоління.На підприємстві в Альпені, приблизно в 50 км від Дюссельдорфа, ЛЕМКЕН виробляє біля 13.000 одиниць техніки за рік, в 2011 році товарообіг склав майже 270 млн. євро. ЛЕМКЕН належить до ведучих підприємств в своїй галузі в Європі. Доля на ринку Німеччини оборотних плугів та культиваторів ЛЕМКЕН складає більше 40%, що дозволяє ЛЕМКЕН бути номером один серед інших постачальників.