+38 044 593-27-72

Бункер для добрив Solitair 12/5800 SW

Опис


Великий бункер для добрив для більшої продуктивності при точному висіві

Для збільшення продуктивності під час роботи сівалки точного висіву Azurit LEMKEN пропонує бункер для добрив Solitair 12 SW. В його загальному об’ємі 5.800 літрів поміщається добрива, яких буде достатньо для 60 га.

Завантаження Solitair 12 SW відбувається просто за допомогою телескопічного навантажувача з біг-бегів чи шнека. Сівалка Azurit кріпиться до бункера на наявну на ньому триточкову навіску. Цю ж саму сівалку можна скомбінувати і з іншими агрегатами LEMKEN.

Два висівні вали з чотирма котушками кожен приводяться в дію та регулюються потужним електродвигуном. Вони надійно проводять дозування навіть на високих швидкостях та доставляють добрива до сошників Azurit. За бажанням можна встановити електрогідравлічне перемикання секцій. Вентилятор пневмосистеми приводиться в дію гідромотором, а його тиску повністю вистачає для транспортування добрив до крайніх сошників.

Solitair 12 SW серійно оснащений системою ISOBUS, яка дає можливість використання і власного термінала, і універсального термінала трактора.

Всі переваги Solitair 12 SW на перший погляд

  • Бункер для добрив ємністю 5.800 л
  • Гідравлічний привід вентилятора
  • Точне дозування добрив за допомогою потужного електродвигуна
  • 2 висівні вали з 4 котушками кожен
  • Зручне та швидке заповнення завдяки кришці, яка відкривається на бік
  • Електронний контроль рівня
  • Реєстрація швидкості через радар
  • Гідравлічний підсилювач тяги для додаткового завантаження задньої осі трактора та зменшення пробуксовування
  • ISOBUS-оснащення в базовій комплектації

Фото


Відео


Товари на складі:

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.