+38 044 593-27-72

Бункер для добрив Solitair 12/5800 SW

Опис


Великий бункер для добрив для більшої продуктивності при точному висіві

Для збільшення продуктивності під час роботи сівалки точного висіву Azurit LEMKEN пропонує бункер для добрив Solitair 12 SW. В його загальному об’ємі 5.800 літрів поміщається добрива, яких буде достатньо для 60 га.

Завантаження Solitair 12 SW відбувається просто за допомогою телескопічного навантажувача з біг-бегів чи шнека. Сівалка Azurit кріпиться до бункера на наявну на ньому триточкову навіску. Цю ж саму сівалку можна скомбінувати і з іншими агрегатами LEMKEN.

Два висівні вали з чотирма котушками кожен приводяться в дію та регулюються потужним електродвигуном. Вони надійно проводять дозування навіть на високих швидкостях та доставляють добрива до сошників Azurit. За бажанням можна встановити електрогідравлічне перемикання секцій. Вентилятор пневмосистеми приводиться в дію гідромотором, а його тиску повністю вистачає для транспортування добрив до крайніх сошників.

Solitair 12 SW серійно оснащений системою ISOBUS, яка дає можливість використання і власного термінала, і універсального термінала трактора.

Всі переваги Solitair 12 SW на перший погляд

  • Бункер для добрив ємністю 5.800 л
  • Гідравлічний привід вентилятора
  • Точне дозування добрив за допомогою потужного електродвигуна
  • 2 висівні вали з 4 котушками кожен
  • Зручне та швидке заповнення завдяки кришці, яка відкривається на бік
  • Електронний контроль рівня
  • Реєстрація швидкості через радар
  • Гідравлічний підсилювач тяги для додаткового завантаження задньої осі трактора та зменшення пробуксовування
  • ISOBUS-оснащення в базовій комплектації

Фото


Відео


Товари на складі:

Лемкен Україна вітає Вас

Як виробник сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин ЛЕМКЕН забезпечує більш ніж 1.000 робочих місць по всьому світі. Підприємство знаходиться в власності сім’ї ЛЕМКЕН вже сьоме покоління.На підприємстві в Альпені, приблизно в 50 км від Дюссельдорфа, ЛЕМКЕН виробляє біля 13.000 одиниць техніки за рік, в 2011 році товарообіг склав майже 270 млн. євро. ЛЕМКЕН належить до ведучих підприємств в своїй галузі в Європі. Доля на ринку Німеччини оборотних плугів та культиваторів ЛЕМКЕН складає більше 40%, що дозволяє ЛЕМКЕН бути номером один серед інших постачальників.