+38 044 593-27-72

Наша компетентність

Інновація - наша рушійна сила

 

Інновація визначає наші комерційне мислення і діяльність як "The AgroVision Company". Успішність даної стратегії доводять як успішне впровадження нових продуктів по Обробіток грунту, посіву та захисту рослин, так і нагородження наших новинок золотими і срібними медалями на різних міжнародних виставках.

 

Якість переконує

 

Вже при виборі спеціальної сталі ЛЕМКЕН ми закладаємо фундамент міцності та якості нашої техніки. Ретельний і безперервний контроль, починаючи з надходження сировини і закінчуючи остаточним контролем якості, гарантує, що тільки бездоганні вироби покинуть завод. Найсучасніші технології виробництва з комбінованими верстатами з ЧПУ і роботизовані зварювальні установки, а також повністю автоматизовані формувальне обладнання та устаткування для гартування гарантують сучасне і рентабельне виробництво.

 

Ви можете простежити окремі етапи виробництва плуга ЛЕМКЕН

 

Доведено на практиці

 

Ми прагнемо найкращим чином інформувати наших клієнтів про економічно вигідних і сучасних машинах. Наш великий сервіс гарантує, що з технікою ЛЕМКЕН фермери та субпідрядники будуть готові до роботи в будь-який час року. За наявності 17 сервісних центрів у Німеччині і збутової мережі охоплює більше 54 експортних ринків, ми гарантуємо компетентну консультацію і швидке постачання високоякісними оригінальними запчастинами.

Лемкен Україна вітає Вас

Як виробник сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин ЛЕМКЕН забезпечує більш ніж 1.000 робочих місць по всьому світі. Підприємство знаходиться в власності сім’ї ЛЕМКЕН вже сьоме покоління.На підприємстві в Альпені, приблизно в 50 км від Дюссельдорфа, ЛЕМКЕН виробляє біля 13.000 одиниць техніки за рік, в 2011 році товарообіг склав майже 270 млн. євро. ЛЕМКЕН належить до ведучих підприємств в своїй галузі в Європі. Доля на ринку Німеччини оборотних плугів та культиваторів ЛЕМКЕН складає більше 40%, що дозволяє ЛЕМКЕН бути номером один серед інших постачальників.