+38 044 593-27-72

Культиватор Kristall

Kristall

 

Це стерновий культиватор нового покоління, наступник культиватора Смарагд, який при своїй компактній конструкції забезпечить Вам найкращу якість обробки ґрунту.

Кристал, що ми демонструємо сьогодні в полі, має ширину захвату 6 метрів.
Цей культиватор об’єднує в собі переваги дворядних культиваторів з перевагами трьох- та багаторядних агрегатів. Він має меншу кількість стійок ніж у трьох- та багато балочних агрегатів, але більш ефективні лапи нової конструкції, що дозволяє начіпному агрегату з невеликою потребою в тязі досягати культивації найвищої якості.

Фірма Лемкен розробила нові лапи «ТриМікс», що працюють з перекриттям. Вигнуті крила на кінцях лемешів забезпечують більш інтенсивне перемішування пожнивних залишків з ґрунтом. В передньому ряді установлено лемеші з шириною 44 см. а на задньому з шириною 52 см. Це забезпечує оптимальні результати, що підтверджені в численних польових випробуваннях. В результаті, особлива форма лап, дизайн та розміщення робочих органів на кожній з семи стійок, дозволяють культиватору Кристал досягати якості змішування, порівняної з якістю змішування багаторядних культиваторів з набагато більшою кількістю стійок. Це підтверджується при роботі на глибину приблизно 15 см. Солома та грунт інтенсивно перемішуються по всій робочій ширині агрегату. Крім того культиватор може бути оснащений лапами «ДуоМікс», що добре нам відомі від культиватора Смарагд.

Дворядний Кристал суттєво коротший та більш компактніший за багаторядні культиватори. Це дає перевагу зниження потреб у вантажопідйомності навіски трактора, тому агрегат з більшою шириною захвату може підніматись і транспортуватись меншими тракторами. Трактора з потужністю 100 л.с. вистачить для роботи з агрегатом шириною 3м. В цьому новому поколінні культиваторів конструктори фірми ЛЕМКЕН розмістили ряди стійок та конічні вирівнюючи диски таким чином, що ґрунт розподіляється перед наступним рядом робочих органів, тим самим знижує ризик забивання культиватора до мінімуму.

Глибина обробітку регулюється механічно від 5 до 25 см без використання інструментів зміною положення пластин в передній частині агрегату. Диски і прикочу вальні котки працюють як єдине ціле, тому в разі зміни глибини обробітку не потрібно додатково регулювати диски.

Іншою перевагою нового стернового культиватора Кристал є система швидкої заміни робочих органів. І леміш і дефлектор стійки можуть бути швидко замінені без використання інструментів, забезпечивши тим самим легке регулювання Кристалу для роботи в різних умовах ґрунтів і виконання різних ґрунтообробних операцій.

Останнє, але не менш важливе: нове покоління стернових культиваторів від ЛЕМКЕН є економічно дуже ефективним. Оптимізована кількість робочих органів і рядів стійок зменшує вартість придбання і операційні витрати по заміні швидкозношуваних витратних органів без погіршення якості роботи

Кристал виробляється шириною захвату від 3-х до 6-ти метрів. Напівнавісні моделі від з шириною захвату 4-х до 6-ти метрів можуть агрегатуватись з сівалкою Солітер.

 

Фото


 

Технічні характеристики


МодельВерсія рамиРобоча ширинаВага без коткаНеобхідний тракторЛапи/пари дисків
 см.кг.к.с.шт.
Kristall 9/300Навісні, жорсткі30076075-1357/3
Kristall 9/600 KНавісні, складані гідравлічні6001.928150-27013/6

 

Відео


Товари на складі:

Лемкен Україна вітає Вас

Як виробник сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин ЛЕМКЕН забезпечує більш ніж 1.000 робочих місць по всьому світі. Підприємство знаходиться в власності сім’ї ЛЕМКЕН вже сьоме покоління.На підприємстві в Альпені, приблизно в 50 км від Дюссельдорфа, ЛЕМКЕН виробляє біля 13.000 одиниць техніки за рік, в 2011 році товарообіг склав майже 270 млн. євро. ЛЕМКЕН належить до ведучих підприємств в своїй галузі в Європі. Доля на ринку Німеччини оборотних плугів та культиваторів ЛЕМКЕН складає більше 40%, що дозволяє ЛЕМКЕН бути номером один серед інших постачальників.