+38 044 593-27-72

Охорона навколишнього середовища

 

ЛЕМКЕН пов'язаний з сільським господарством і бачить важливу мету підприємницької діяльності у відповідальному використанні природних ресурсів. Машини LEMKEN, завдяки сучасним технологіям, допомагають знизити тиск на грунт і по можливості використовувати менше засобів захисту рослин і добрив. Розробки ЛЕМКЕН оцінюються як з економічних, так і по найважливіших екологічним критеріям.

 

У 2009 році одночасно з будівництвом нового фарбувального цеху була реалізована велика концепція енергозбереження. Її основу склали так звані енергетичні цикли, які за допомогою теплообмінників повертали енергію в різних місцях фарбувальної установки і дозволяли використовувати її знову. Крім того, зайва енергія може використовуватися для опалення складальних цехів і потім підводитися в гартівні цехи в якості охолоджуючої води. Згідно концепції енергозбереження, грунт може використовуватися як джерело енергії або для її збереження (Геотермія). Для цього в землю на глибині 30 метрів закладені 50 грунтових зондів. Переваги очевидні: центральні енергоцікли та енергонакопичувачів піклуються в першу чергу про суттєве зменшення споживання звичайних джерел енергії, як газ і вода. Важливість обширних інвестицій, незважаючи на все більш високу потребу в енергії, підтверджується терміном амортизації, які становлять менше 5 років.

 

«Розумний» адміністративний корпус

 

Адміністративний корпус LEMKEN був остаточно створений в 2004 році. При розробці плану будівлі також враховувалося зменшення витрат та ефективне використання енергії. Так як під час процесу виробництва і гарту можна було безкоштовно отримати теплову енергію, з'явилася можливість відмовитися від системи опалення. Теплова магістраль до виробництва в поєднанні з «розумною» системою автоматичного управління регулювала температуру в офісах і навчальних приміщеннях. Взимку температура охолоджуючої води в гартівному цеху підвищувалася тепловим насосом до комфортного рівня і розподілялася по трубах опалення в підлозі. Влітку ж температура води приблизно в 16 ° C забезпечувала безкоштовне охолодження. Таким чином, стало можливо відмовитися від класичної системи кондиціонування повітря, яка, як правило, відбувається з високими витратами і викидами шкідливого фреону. Витрати на утримання такого «низькоенергетичного» адміністративної будівлі приблизно на 77% нижче витрат на утримання традиційного офісного будинку.

Лемкен Україна вітає Вас

Як виробник сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин ЛЕМКЕН забезпечує більш ніж 1.000 робочих місць по всьому світі. Підприємство знаходиться в власності сім’ї ЛЕМКЕН вже сьоме покоління.На підприємстві в Альпені, приблизно в 50 км від Дюссельдорфа, ЛЕМКЕН виробляє біля 13.000 одиниць техніки за рік, в 2011 році товарообіг склав майже 270 млн. євро. ЛЕМКЕН належить до ведучих підприємств в своїй галузі в Європі. Доля на ринку Німеччини оборотних плугів та культиваторів ЛЕМКЕН складає більше 40%, що дозволяє ЛЕМКЕН бути номером один серед інших постачальників.