+38 044 593-27-72

Місія компанії

Кінцеві споживачі в центрі уваги

 

За допомогою нашої техніки ми хочемо допомогти нашим споживачам виростити високий урожай і збільшити свій дохід. Висока продуктивність, тривалий термін експлуатації, комфортне обслуговування - ось найважливіші критерії наших дослідницьких і наукових розробок. ЛЕМКЕН відрізняється тим, що велику увагу приділяє практиці і прагне бути в безпосередній близькості від кінцевого споживача.

 

 

 

Як костюм на замовлення

 

Жодне поле не схоже на інше! Ми перенесли наш багаторічний досвід використання в умовах різних грунтів на широкий асортимент техніки ЛЕМКЕН для обробки грунту, посіву та захисту рослин. Тому ви можете знайти у ЛЕМКЕН техніку, яку ми виготовляємо за індивідуальним замовленням клієнта - для різних умов експлуатації, для традиційної та мінімальної обробки грунту, для малих, середніх і великих підприємств, для фермерів та підприємств, що надають послуги. Крім цього ми пропонуємо техніку з різними можливостями комбінування, щоб ви не залежали від погодних умов. Ми хочемо запропонувати нашим клієнтам техніку, яка б ідеально підходила, як костюм на замовлення.

 

Лемкен Україна вітає Вас

Як виробник сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин ЛЕМКЕН забезпечує більш ніж 1.000 робочих місць по всьому світі. Підприємство знаходиться в власності сім’ї ЛЕМКЕН вже сьоме покоління.На підприємстві в Альпені, приблизно в 50 км від Дюссельдорфа, ЛЕМКЕН виробляє біля 13.000 одиниць техніки за рік, в 2011 році товарообіг склав майже 270 млн. євро. ЛЕМКЕН належить до ведучих підприємств в своїй галузі в Європі. Доля на ринку Німеччини оборотних плугів та культиваторів ЛЕМКЕН складає більше 40%, що дозволяє ЛЕМКЕН бути номером один серед інших постачальників.