+38 044 593-27-72

Техніка LEMKEN на перших днях поля DLG в Україні

З 21 по 23 червня в смт. Дослідницьке Васильківського району Київської області було вперше в Україні проведено Міжнародні дні поля, організатором яких було Німецьке сільськогосподарське товариство (DLG). Лемкен-Україна, наслідуючи приклад материнської компанії, яка активно приймає участь у заходах під егідою DLG, в свою чергу не просто стала активним учасником цього масштабного дійства, а й виступила офіційним партнером Дня поля.

На протязі трьох днів Лемкен-Україна презентувала свою техніку те тільки в статиці, а й в динаміці, що привертало увагу багатьох аграріїв. На стенді компанії були представлені такі популярні в Україні агрегати як Карат 9/500 КТА, Ювель 8М, Опал 090, Солітер 12. Відразу через дорогу проводився показ техніки в роботі: Кристалл 9/600 КА, Геліодор 9/600 К, Опал 090.

Чи не найбільшу увагу відвідувачів привертала демонстрація обприскувачів, яким доводилося працювати в дуже екстремальних умовах, долаючи смугу перешкод, яка спеціально була змонтована за стандартами DLG. Дані випробовування мали показати стабілізацію штанги обприскувачів та вміння копіювати нерівності рельєфу поля. Серед багатьох конкурсантів, які обрали для демонстрації саме самохідні обприскувачі, тільки компанія Лемкен-Україна наважилася показати причіпний – Примус 45 із шириною штанги 28 метрів. Даний агрегат гідно показав себе в роботі і ще раз довів аграріям, що вони роблять правильний вибір, віддавши перевагу причіпному агрегату.

На стенді Лемкен-Україна працювали менеджери офіційних дилерів нашої техніки, яким, не зважаючи на не велелюдність заходу, вдалося налагодити контакти із зацікавленими клієнтами, які відвідали день поля.

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.