+38 044 593-27-72

найкращі пропозиції:

Техніка LEMKEN на перших днях поля DLG в Україні

З 21 по 23 червня в смт. Дослідницьке Васильківського району Київської області було вперше в Україні проведено Міжнародні дні поля, організатором яких було Німецьке сільськогосподарське товариство (DLG). Лемкен-Україна, наслідуючи приклад материнської компанії, яка активно приймає участь у заходах під егідою DLG, в свою чергу не просто стала активним учасником цього масштабного дійства, а й виступила офіційним партнером Дня поля.

На протязі трьох днів Лемкен-Україна презентувала свою техніку те тільки в статиці, а й в динаміці, що привертало увагу багатьох аграріїв. На стенді компанії були представлені такі популярні в Україні агрегати як Карат 9/500 КТА, Ювель 8М, Опал 090, Солітер 12. Відразу через дорогу проводився показ техніки в роботі: Кристалл 9/600 КА, Геліодор 9/600 К, Опал 090.

Чи не найбільшу увагу відвідувачів привертала демонстрація обприскувачів, яким доводилося працювати в дуже екстремальних умовах, долаючи смугу перешкод, яка спеціально була змонтована за стандартами DLG. Дані випробовування мали показати стабілізацію штанги обприскувачів та вміння копіювати нерівності рельєфу поля. Серед багатьох конкурсантів, які обрали для демонстрації саме самохідні обприскувачі, тільки компанія Лемкен-Україна наважилася показати причіпний – Примус 45 із шириною штанги 28 метрів. Даний агрегат гідно показав себе в роботі і ще раз довів аграріям, що вони роблять правильний вибір, віддавши перевагу причіпному агрегату.

На стенді Лемкен-Україна працювали менеджери офіційних дилерів нашої техніки, яким, не зважаючи на не велелюдність заходу, вдалося налагодити контакти із зацікавленими клієнтами, які відвідали день поля.

Лемкен Україна вітає Вас

Як виробник сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин ЛЕМКЕН забезпечує більш ніж 1.000 робочих місць по всьому світі. Підприємство знаходиться в власності сім’ї ЛЕМКЕН вже сьоме покоління.На підприємстві в Альпені, приблизно в 50 км від Дюссельдорфа, ЛЕМКЕН виробляє біля 13.000 одиниць техніки за рік, в 2011 році товарообіг склав майже 270 млн. євро. ЛЕМКЕН належить до ведучих підприємств в своїй галузі в Європі. Доля на ринку Німеччини оборотних плугів та культиваторів ЛЕМКЕН складає більше 40%, що дозволяє ЛЕМКЕН бути номером один серед інших постачальників.