+38 044 593-27-72

Перші двадцять – з оцінкою «відмінно»

На початку червня цього року дочірнє підприємство «Лемкен-Україна» відсвяткувало 20-річчя з моменту створення. Привітати компанію з цією знаменною подією зібралися її партнери, дилери, клієнти та представники провідних аграрних видань України.

На святкування з Німеччини прибуло вище керівництво компанії LEMKEN, зокрема власниця компанії у сьомому поколінні Нікола Лемкен, генеральний директор LEMKEN GmbH Ентоні ван дер Лей, регіональний менеджер з експорту Ян Возік, генеральний директор ДП «Лемкен-Україна» Артем Калашнік, а також доктор Вольфганг Фок, який працював на посаді регіонального менеджера з експорту у той час, коли створювалося ДП «Лемкен-Україна». На превеликий жаль, через сімейні обставини участь у святкуванні не змогла взяти перший генеральний директор компанії Алла Булгакова. Але завдяки сучасним комунікаційним технологіям, привітання від Алли Сергіївни гості святкового вечора побачили на великому екрані.

Нікола Лемкен, власниця компанії LEMKEN: – Материнська компанія LEMKEN має 237 років, а її дочірня структура в Україні – лише двадцять. Це, начебто, невеликий період, але за цей час зроблено багато добрих справ щодо просування продукції LEMKEN в Україні. Наша компанія має офіційні представництва та дилерів у понад 25 країнах світу. Одним з кращих серед них є ДП «Лемкен-Україна». Варто відзначити, що з року в рік в Україні спостерігається один з найбільших приростів товарообігу нашої продукції.

З-поміж інших країн Україна є одним з провідних стратегічних партнерів для компанії LEMKEN, адже площа земель сільськогосподарського призначення в Україні складає близько 40 млн. га. Тож не дивно, що Україна входить до провідної десятки країн світу, до яких експортуються машини та знаряддя, вироблені на заводах нашої компанії. Приємно констатувати, що ця тенденція має позитивну динаміку, тому щороку обсяги продажу техніки LEMKEN в Україні зростають. А в такому сегменті, як продаж оборотних плугів, продукції LEMKEN належить провідне місце на ринку України.

Ентоні ван дер Лей, генеральний директор LEMKEN GmbH: – Компанія LEMKEN виготовляє широкий спектр техніки, яка зорієнтована для роботи на європейському континенті, зокрема в Україні. Мова йде про широкозахватні високопродуктивні дискові ґрунтообробні агрегати, культиватори суцільного обробітку, сівалки зернових культур з можливістю внесення мінеральних добрив та штангові обприскувачі польових культур. Всі ці агрегати добре себе зарекомендували на українських полях. Найближчим часом планується серійне виробництво просапних сівалок та самохідних штангових обприскувачів.

Ми пишаємося тим, що саме компанія LEMKEN є найстарішим виробником плугів, і горді тим, що LEMKEN є провідним постачальником плугів в Україну, залишивши далеко позаду себе всіх інших наших конкурентів – виробників цих машин. На нашу думку, такому успіху сприяють два фактори – це висока якість нашої техніки, а також наполеглива робота фахівців ДП «Лемкен-Україна», які вдало просувають машини LEMKEN на українському ринку.

Ян Возік, менеджер з експорту компанії LEMKEN: – Протягом двадцяти років ДП «Лемкен-Україна» планомірно і динамічно розвивалося і нарощувала свій потенціал. Підтвердженням вдалого розвитку є рекордні результати продажу техніки LEMKEN в Україні за всі роки існування представництва. За результатами 2016 року було продано понад 700 одиниць техніки на загальну суму близько 22 млн. Євро. Великий попит мали навісні та причіпні плуги, стерньові культиватори, комбінації передпосівного обробітку ґрунту, причіпні обприскувачі й посівні агрегати Compact-Solitair для сівби зернових та зернобобових культур із міжряддям 12,5 см і можливістю внесення мінеральних добрив. У 2016 році вдалося вивести на український ринок нові короткі дискові борони Heliodor 9 із дисками діаметром 510 мм та робочою шириною захвату від 2,5 до 16 м.

Артем Калашнік, генеральний директор ДП «Лемкен-Україна»: – Дочірнє підприємство «Лемкен-Україна» є українською філією компанії LEMKEN, головним завданням якої є популяризація техніки LEMKEN та її просування на українському ринку. Фахівці «Лемкен-Україна» консультують потенційних та діючих клієнтів щодо використання штангових обприскувачів, грунтообробної та посівної техніки, забезпечення запасними частинами та комплектуючими, а також проводять налаштування машин, гарантійне обслуговування та навчання операторів для роботи на техніці LEMKEN.

В ДП «Лемкен-Україна» працюють висококваліфіковані та досвідчені інженери-механіки, які пройшли навчання на заводах LEMKEN у Німеччині, і які мають величезний досвід роботи з технікою цього виробника.

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.