+38 044 593-27-72

найкращі пропозиції:

Нова система захисту плугів від перевантажень OptiStone

Нова система захисту плугів від перевантажень OptiStone

Компанія LEMKEN представляє нову концепцію автоматичного захисту від перевантажень OptiStone для своїх плугів Juwel, Diamant і Titan. У її основі – новий поворотний карман, який завдяки великому зусиллі на вихід і зворотньому заглибленню слугує для м’якого та плавного виглибленння за потрапляння на перешкоду.

Поворотний кронштейн нової конструкції забезпечує високі бічні зусилля спрацьовування та оптимальний рух плуга на кам’янистому ґрунті. У разі наїзду на перешкоду новий пристрій захисту від перевантажень від LEMKEN може відхилятися одночасно максимум на 37 см вгору і на 20 см убік. Таким чином, навіть за глибокої оранки залишається достатньо простору для відхилення, щоб забезпечити безперебійну роботу

Також можливе безступінчасте регулювання зусилля спрацьовування за змінних властивостей ґрунту з кабіни трактора. А на випадок застрягання системи під камінням або корінням вона оснащена додатковим подвійним зрізним болтом для запобігання пошкодження плуга.

Система захисту від перевантажень OptiStone оснащена високоміцними радіальними шарнірними підшипниками, які надійно утримують корпус плуга в разі відхилення. Разом з тим корпус надійно з’єднується з тривимірною точкою опори. Радіальний шарнірний підшипник знаходиться в легкодоступних місцях, простий в обслуговуванні, довговічний і надійний в експлуатації

Відео


Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.