+38 044 593-27-72

Нова коротка дискова борона від ЛЕМКЕН

З серіями Геліодор 8 та Рубін 9 ЛЕМКЕН представляє техніку для плоскої стерньової обробки короткими дисковими боронами з глибиною втручання до 12 см. Ці моделі будуть доповнені новою серією Рубін 12, що буде представлена для початку в версії з робочою шириною 3 метри. Нова коротка дискова борона здатна працювати на глибині до 20 см, та виконує таким чином роботу на глибині, яка раніше була доступна тільки культиваторам.

Новий Рубін відрізняється від свого успішного тезки Рубіна 9 з різних точок зору. Це стосується, наприклад, дисків, що при діаметрі від 732 мм можуть працювати на глибині до 20 см. Новим є також симетричне розташування дисків для кращої стабільності колії короткої дискової борони та точного узгодження з сусідньою колією. 18 зубчастих дисків при робочій ширині 3 метра діляться на 8 дисків спереду та 10 дисків позаду з відстанню між дисками точно 17 см. Відстань між балками складає 120 см. Щоб забезпечити оптимальну течію ґрунту, центральний диск першого ряду зміщено дещо назад, а відповідний диск наступного ряду зміщено вперед.

Ряд штригелів позаду першого ряду дисків піклується про контрольовану подачу потоку маси ґрунту, а ряд штригелів після другого ряду оптимально розділяє ґрунт та рівномірно розподіляє його по поверхні поля. Обидва штригелі зручно та безступінчато регулюються за допомогою переставного шпинделя. Рубін оснащено універсальним колесом, при допомозі якого він може безпроблемно маневрувати як на поворотній полосі так і при транспортуванні по дорогам.

Завдяки положенню робочих дисків та їхньому великому розміру Рубін підходить як для стернової обробки ґрунту так і для основної обробки ґрунту навіть в тяжких ґрунтових умовах. Він здатен інтенсивно обробити навіть велику кількість органічної маси.

Вихід на ринок заплановано, після ґрунтовного тестування в 2013 році.

Лемкен Україна вітає Вас

Як виробник сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин ЛЕМКЕН забезпечує більш ніж 1.000 робочих місць по всьому світі. Підприємство знаходиться в власності сім’ї ЛЕМКЕН вже сьоме покоління.На підприємстві в Альпені, приблизно в 50 км від Дюссельдорфа, ЛЕМКЕН виробляє біля 13.000 одиниць техніки за рік, в 2011 році товарообіг склав майже 270 млн. євро. ЛЕМКЕН належить до ведучих підприємств в своїй галузі в Європі. Доля на ринку Німеччини оборотних плугів та культиваторів ЛЕМКЕН складає більше 40%, що дозволяє ЛЕМКЕН бути номером один серед інших постачальників.