+38 044 593-27-72

Навісний плуг Ювель 8М отримав срібну відзнаку на виставці ІнтерАгро2016

8-11 листопада «ЛЕМКЕН-Україна» приймала участь у виставці ІнтерАгро2016, де на площі 640 квадратних метрів представила як давно відомі агрегати, так і новинки.

Діамант 11 7+1, Рубін 12/600 КУА, Карат 9/500 КТА, Примус 45/28 традиційно збирали біля себе багато гостей, які вже мають дані агрегати і ще більше тих, хто лише планує їх придбання.

Вперше на цій виставці було представлено оновлену дискову борону Геліодор 9 у напівнавісному семиметровому виконанні з ножовим котком, посівну комбінацію Компакт-Солітер шириною захвату 6 метрів з міжряддям 125 мм, навісний плуг для тракторів до 80 к.с. Опал 090 та навісний оборотний плуг Ювель 8М у модифікації Vari – безступінчаста зміна ширини захвату. Всі ці новинки інженерії Лемкен доповнювали всім відомі агрегати та викликали подив у багатьох гостей.

Але не тільки самі відвідувачі оцінили новизну наших агрегатів. На третьому конкурсі InterAgro Innovation Award навісний плуг Ювель 8М отримав срібну медаль в номінації «Машини для обробітку ґрунту і посівів, іригаційна техніка та обладнання».

Під найменуванням Ювель 8 компанія LEMKEN доповнює асортимент навісних оборотних плугів. Плуг у виконанні М має гідравлічне пристрій обороту з механічним регулюванням кута нахилу.

Регулювання кута нахилу в моделі Ювель 8 М виконується просто і окремо для кожної сторони за допомогою ковпачкової гайки і упору.

У базовій комплектації Ювель 8 М оснащені інноваційними корпусами DuraMaxx, які виготовлені із зносостійкої інструментальної сталі без свердління та штампування і задають новий рівень по термінах використання: на 150% довше у порівняно з традиційними корпусами плугів.

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.