+38 044 593-27-72

новини:

LEMKEN укрепляет направления маркетинга и управления производством

06.11.17
В условиях жесткой конкуренции среди производителей сельскохозяйственной техники LEMKEN уверенно сохраняет авторитет стабильного и постоянно развивающегося предприятия. Почти три четверти своей прибыли компания получает за счет продаж в странах, в которые экспортируется ее продукция. Открывая новые представительства, LEMKEN прилагает все усилия для соблюдения рыночных требований, преодоления коммуникативных и культурныхбарьеров.

Рестайлинг для Primus и Albatros

20.07.17
В результате последнего обновления излюбленные прицепные опрыскиватели LEMKEN Primus и Albatros не только обрели более современный облик — их техническое оснащение и система управления тоже стали лучше.

Перші двадцять – з оцінкою «відмінно»

29.06.17
На початку червня цього року дочірнє підприємство «Лемкен-Україна» відсвяткувало 20-річчя з моменту створення. Привітати компанію з цією знаменною подією зібралися її партнери, дилери, клієнти та представники провідних аграрних видань України.

Навісний плуг Ювель 8М отримав срібну відзнаку на виставці ІнтерАгро2016

15.11.16
8-11 листопада «ЛЕМКЕН-Україна» приймала участь у виставці ІнтерАгро2016, де на площі 640 квадратних метрів представила як давно відомі агрегати, так і новинки.

"LEMKEN-Ukraina" - Строки виготовлення і б/в техніка

В даному каталозі наведені актуальні сроки поставки на нашу техніку.

Ці дані дійсні для замовлень з кількістю до 3 машин для кожного типу. В разі замовлення більшої кількості, ми надамо вам найбільш точні індивідуальні терміни відправки.

Для ознайомлення з каталогом старої техніки, буль-ласка, звертайтеся до офісу.