+38 044 593-27-72

ЛЕМКЕН-Україна підводить підсумки 2017 року.

Підводячи підсумки 2017 року, 1 лютого «ЛЕМКЕН-Україна» було організовано зустріч за участю всіх 9 українських на 2 молдавських дилерів LEMKEN. Вперше на заході в такому форматі був присутній генеральний директор LEMKEN GmbH & Co. KG Ентоні ван дер Лей. І це не дивно, адже в минулому році в Україну було відвантажено техніки та запчастин LEMKEN на суму близько 30 млн. Євро, через що наш ринок зайняв третє місце серед країн експорту та четверте за обсягом збуту. Пан ван дер Лей поділився із присутніми про досягнення фірми в цілому та в різних регіонах світу, таких як Північна Америка, Китай, а також розповів про тенденції розвитку аграрних ринків та плани на майбутнє.

Захід продовжили презентацією оновленого прайс-листу. З 2018 року українським аграріям доступні до замовлення нові сівалки Солітер 25, рестайлінгові обприскувачі Примус та Альбатрос, чотирьохбалковий інтенсивний стерньовий культиватор Карат 12. Окрім того було анонсовано завезення двох просапних сівалок LEMKEN Азурит 9 для проведення демопосівів як на території України, так і Молдови. Приймаються заявки від господарств. Опісля відбулося представлення маркетингових заходів в 2018 році за участі «ЛЕМКЕН-Україна».

Як і минулі рази в цьому році також не обійшлося без церемонії нагородження. За результатами роботи в 2017 році ТОВ «Ерінон ТЕХ» було визнано Лідером з імпорту. На найбільшу суму товарів з клеймом LEMKEN продав «Агротехсоюз», за що був удостоєний звання Лідер з продажів. До речі, цю високу планку «агротехсоюзівці» утримують вже декілька років підряд. Вже традиційно лідером з продажу запасних частин та комплектуючих став наш давній та надійний партнер «Конкорд ГЕЙ». А минулий рік дуже стрімкий приріст показав молодий харківський дилер «Укрфармінг», що заслужено отримав нагороду за кращу динаміку розвитку. Фірма «А-Тера» вже вкотре підтвердила свій хист продавати весь модельний ряд, що не завжди під силу навіть найсильнішим, за що і була нагороджена у відповідній номінації. З поміж двох дилерів на території Молдови лави першості зайняв «Вадалекс-Агро». За ефективну співпрацю та надійні партнерські відносини подякували Компанії «ЛАН», «Інтертехінвесту», «Агроресурсу», Компанії «Агро-Темп» та «Діазтех».

По закінченню зустрічі представникам дилерів була презентована книга LEMKEN, яка була удостоєна найвищої нагороди в Німеччині German Design Award 2018.Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.