+38 044 593-27-72

Лемкен-Україна підбила підсумки 2015 року

26 січня фірма Лемкен-Україна провела дилерську зустріч, на якій підвела підсумки роботи за 2015. На даний захід зібралися представники всіх 9 офіційних дилерів з України та 2 – з Молдови.

Під час дружньої наради регіональний директор з експорту Ян Возік розповів про наявні досягнення та майбутні плани в розвитку компанії. Незважаючи на загальний спад в сільськогосподарському машинобудуванні, Лемкен перевиконав план 2015 року, підтвердивши свої лідируючі позиції та зайнявши почесне 5 місце в іміджевому барометрі DLG. Адже не дарма у більшості аграріїв плуг асоціюється з блакитним кольором, кольором Діамантів та Опалів.

І саме тому, щоб так думали всі фермери і могли користуватися якісною технікою, Лемкен розширив географію виробництва, відкривши заводи за межами Німеччини: в Індії, в Китаї та Росії. Саме вироблені в Індії за німецькими технологіями навісні плуги Опал 090 вже з минулої осені оцінили українські аграрії. Окрім збільшення виробничих можливостей у ґрунтообробній техніці, Лемкен відкрила новий завод по виробництву обприскувачів в Харені.

Генеральний директор Лемкен-Україна Артем Калашнік підвів підсумки роботи дочірнього підприємства та дилерської мережі в Україні та Молдові. Слід відзначити, що всі офіційні дилери техніки «втрималися на плаву» і з ними були підписані дилерські угоди на 2016 рік. Лемкен в Україні також перевищив планові показники по товарообороту і закінчив 2015 рік з показником 11,6 млн. Євро. Адже не може не радувати той факт, що кожен третій плуг та дискова борона продані в Україні є блакитного кольору, «енергія якого втілена в техніці Лемкен».

Також представники дилерів були ознайомлені з новинками техніки, як тими, що були представлені на виставці в Ганновері, так і тими, що вже давно відомі українським аграріям і пройшли вдосконалення. Про ці агрегати можна буде дізнатись на сторінках Агроправди.

Ідучи в ногу з часом, особливо фінансовим, Лемкен налагодила співпрацю з найвідомішою лізинговою компанією України ОТР Лізинг. Тому, починаючи з 2016 року, наші фермери зможуть купувати техніку і на таких умовах.

На зустрічі була висвітлена також і маркетингова стратегія на 2016. Як і в минулому році, Лемкен проведе демонстрацію причіпного обприскувача Примус 35 на українських полях. Кожному бажаючому господарству спеціалісти компанії присвятять цілий день, на протязі якого не тільки розкажуть про свій обприскувач, а й оброблять не один гектар полів.

Підбивали підсумки свята врученням пам’ятних подарунків та сертифікатів. Серед усіх фірм-дилерів було відзначено п’ять найактивніших в різних номінаціях. Для того, щоб українські аграрії впізнавали своїх постачальників, відзначимо їх: ТОВ Агротехсоюз – лідер з продажів 2015 року; ТОВ Ерідон-Тех – лідер з продажу запасних частин та комплектуючих 2015 року; ТОВ Украгрозапчастина – краща динаміка розвитку 2015 року, ТОВ Агро-Темп – найбільший приріст товарообігу; ТОВ А-Тера – успішне просування всього асортименту продукції.

Фірма Лемкен дуже вдячна всім дилерам за ефективну співпрацю та надійні партнерські відносини.

Лемкен Україна вітає Вас

Як виробник сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин ЛЕМКЕН забезпечує більш ніж 1.000 робочих місць по всьому світі. Підприємство знаходиться в власності сім’ї ЛЕМКЕН вже сьоме покоління.На підприємстві в Альпені, приблизно в 50 км від Дюссельдорфа, ЛЕМКЕН виробляє біля 13.000 одиниць техніки за рік, в 2011 році товарообіг склав майже 270 млн. євро. ЛЕМКЕН належить до ведучих підприємств в своїй галузі в Європі. Доля на ринку Німеччини оборотних плугів та культиваторів ЛЕМКЕН складає більше 40%, що дозволяє ЛЕМКЕН бути номером один серед інших постачальників.