+38 044 593-27-72

найкращі пропозиції:

Лемкен-Україна підбила підсумки 2015 року

26 січня фірма Лемкен-Україна провела дилерську зустріч, на якій підвела підсумки роботи за 2015. На даний захід зібралися представники всіх 9 офіційних дилерів з України та 2 – з Молдови.

Під час дружньої наради регіональний директор з експорту Ян Возік розповів про наявні досягнення та майбутні плани в розвитку компанії. Незважаючи на загальний спад в сільськогосподарському машинобудуванні, Лемкен перевиконав план 2015 року, підтвердивши свої лідируючі позиції та зайнявши почесне 5 місце в іміджевому барометрі DLG. Адже не дарма у більшості аграріїв плуг асоціюється з блакитним кольором, кольором Діамантів та Опалів.

І саме тому, щоб так думали всі фермери і могли користуватися якісною технікою, Лемкен розширив географію виробництва, відкривши заводи за межами Німеччини: в Індії, в Китаї та Росії. Саме вироблені в Індії за німецькими технологіями навісні плуги Опал 090 вже з минулої осені оцінили українські аграрії. Окрім збільшення виробничих можливостей у ґрунтообробній техніці, Лемкен відкрила новий завод по виробництву обприскувачів в Харені.

Генеральний директор Лемкен-Україна Артем Калашнік підвів підсумки роботи дочірнього підприємства та дилерської мережі в Україні та Молдові. Слід відзначити, що всі офіційні дилери техніки «втрималися на плаву» і з ними були підписані дилерські угоди на 2016 рік. Лемкен в Україні також перевищив планові показники по товарообороту і закінчив 2015 рік з показником 11,6 млн. Євро. Адже не може не радувати той факт, що кожен третій плуг та дискова борона продані в Україні є блакитного кольору, «енергія якого втілена в техніці Лемкен».

Також представники дилерів були ознайомлені з новинками техніки, як тими, що були представлені на виставці в Ганновері, так і тими, що вже давно відомі українським аграріям і пройшли вдосконалення. Про ці агрегати можна буде дізнатись на сторінках Агроправди.

Ідучи в ногу з часом, особливо фінансовим, Лемкен налагодила співпрацю з найвідомішою лізинговою компанією України ОТР Лізинг. Тому, починаючи з 2016 року, наші фермери зможуть купувати техніку і на таких умовах.

На зустрічі була висвітлена також і маркетингова стратегія на 2016. Як і в минулому році, Лемкен проведе демонстрацію причіпного обприскувача Примус 35 на українських полях. Кожному бажаючому господарству спеціалісти компанії присвятять цілий день, на протязі якого не тільки розкажуть про свій обприскувач, а й оброблять не один гектар полів.

Підбивали підсумки свята врученням пам’ятних подарунків та сертифікатів. Серед усіх фірм-дилерів було відзначено п’ять найактивніших в різних номінаціях. Для того, щоб українські аграрії впізнавали своїх постачальників, відзначимо їх: ТОВ Агротехсоюз – лідер з продажів 2015 року; ТОВ Ерідон-Тех – лідер з продажу запасних частин та комплектуючих 2015 року; ТОВ Украгрозапчастина – краща динаміка розвитку 2015 року, ТОВ Агро-Темп – найбільший приріст товарообігу; ТОВ А-Тера – успішне просування всього асортименту продукції.

Фірма Лемкен дуже вдячна всім дилерам за ефективну співпрацю та надійні партнерські відносини.

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.