+38 044 593-27-72

Лемкен прийняла участь у Дні поля АДНЦ

15 вересня ЛЕМКЕН-Україна прийняла участь у Дні поля німецько-українського проекту Аграрний демонстраційний та навчальний центр, який розпочав свою роботу на Київщині на початку 2016 року.

Аграрний демонстраційний та навчальний центр (АДНЦ) пропонує практичні навчання в галузі сучасного сільського господарства, щоб зробити його ефективнішим для України та надати можливість реалізувати нові підходи у підготовці молодих фахівців, оновити професійно-практичні знання педагогів відповідно до вимог аграрного бізнесу. (http://adfz-ukraine.de/ua/)

На заході, який відвідало більше 1000 гостей, Лемкен представив як добре відомі агрегати, так і новинки. В роботі показувалась ґрунтообробна техніка та обприскувачі, а на стенді компанії можна було познайомитися із сівалками та отримати консультацію від співробітників фірми та дилерів, які активно допомагали в організації заходу. Широкому загалу було показано по пояснено особливості роботи дискової борони Рубін 12, дворядного культиватора Кристалл, напівнавісного плуга Діамант. Кульмінацією всієї презентації стала оновлена коротка дискова борона Геліодор 9 зі збільшеним діаметром диска 510 мм та шириною захвату 7 метрів.  Саме на цьому Дні поля українські аграрії вперше побачили агрегат в роботі.

В іншій частині поля проходила демонстрація польових обприскувачів, де Лемкен представила Примус 35 зі штангою 24 метри. Техніка не просто рухалася по рівній поверхні поля, а й проходила смугу перешкод, що дало змогу відвідувачам переконатися у якості підвіски штанги.

За ініціативою АДНЦ 16 вересня вперше в Україні був проведений День поля для студентів, на який з’їхалося близько 400 майбутніх фахівців агросектору. Зі своєї сторони, співробітники Лемкен, піклуючись про рівень підготовки підростаючого покоління, розповіли про тонкощі налаштування навісних плугів на прикладі Ювель 7М.

Лемкен-Україна вдячна організаторам за проведення такого масштабного дійства.

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.