+38 044 593-27-72

Глибокорозпушувач Labrador 160

Рихлення без плуга

Універсальний розрихлювач Dolomit слугує для суцільного розпушування ґрунту і використовується в комбінації з ротаційною бороною та сівалкою. Таким чином реалізується посів по мульчі за один прохід.

  • Завдяки дуже короткій конструкції (50 см) з оптимальними точками навішування на трактор потрібне невелике зусилля на підйом
  • Глибина обробітку налаштовується під час руху незалежно від агрегатованої посівної комбінації
  • Цільні стрілчаті лапи з наплавкою шириною 60 см розрихлюють ґрунт по всій ширині
  • В залежності від ширини захвату Dolomit9 оснащується 4 (3 метри) чи 6 лапами (4 метри). Це гарантує суцільність обробітку.

Фото


Технічні характеристики


Робоча ширина (см)Потужність трактора (к.с.)Вага базової комплектації (кг)Кількість лапМакс. глибина обробітку (см)
Labrador 160100-22575-1754852 (3)65

Товари на складі:

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.