+38 044 593-27-72

найкращі пропозиції:

Демонстрація причіпних обприскувачів Примус 35

Другий рік поспіль «Лемкен-Україна» проводить польову демонстрацію причіпних обприскувачів Примус 35. Минулорічні покази більш ніж у 20 сільськогосподарських підприємствах надихнули на продовження ознайомлення аграріїв з німецькими обприскувачами.

На протязі 2 тижнів було подолано 5 000 кілометрів українських доріг і всі бажаючі випробувати на своєму полі вже відомий багатьом Примус. Заявки на демонстрації приймали офіційні дилери Лемкен, після підтвердження яких, господарства на протязі цілого дня не тільки досхочу випробовували обприскувач на своїх полях, а й отримали фахову консультацію від менеджерів та інженерів дочірнього підприємства «Лемкен-Україна». Аграрії тільки і встигали підвозити воду та заправляти хімікати.

Цього року у «відпустку» по українських полях відправився причіпний обприскувач Примус 35 з 9 секційною штангою шириною 28 метрів. Спеціалісти на місцях надають консультації по використанню не тільки базової машини, а й додаткових опцій, які збільшують ефективність та економічність використання нової техніки. Так, фахівцями з фірми Лемкен неодноразово було продемонстровано доцільність використання систем паралельного водіння та посекційного відключення секцій обприскувача.

Демонстрації тільки починаються, тому не проґавте чудову можливість випробувати техніку Лемкен на своїх полях, зв’язавшись з із офіційним дилером Лемкен або ж регіональним представником фірми.

Лемкен Україна вітає Вас

Як виробник сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин ЛЕМКЕН забезпечує більш ніж 1.000 робочих місць по всьому світі. Підприємство знаходиться в власності сім’ї ЛЕМКЕН вже сьоме покоління.На підприємстві в Альпені, приблизно в 50 км від Дюссельдорфа, ЛЕМКЕН виробляє біля 13.000 одиниць техніки за рік, в 2011 році товарообіг склав майже 270 млн. євро. ЛЕМКЕН належить до ведучих підприємств в своїй галузі в Європі. Доля на ринку Німеччини оборотних плугів та культиваторів ЛЕМКЕН складає більше 40%, що дозволяє ЛЕМКЕН бути номером один серед інших постачальників.