+38 044 593-27-72

Демонстрація причіпних обприскувачів Примус 35

Другий рік поспіль «Лемкен-Україна» проводить польову демонстрацію причіпних обприскувачів Примус 35. Минулорічні покази більш ніж у 20 сільськогосподарських підприємствах надихнули на продовження ознайомлення аграріїв з німецькими обприскувачами.

На протязі 2 тижнів було подолано 5 000 кілометрів українських доріг і всі бажаючі випробувати на своєму полі вже відомий багатьом Примус. Заявки на демонстрації приймали офіційні дилери Лемкен, після підтвердження яких, господарства на протязі цілого дня не тільки досхочу випробовували обприскувач на своїх полях, а й отримали фахову консультацію від менеджерів та інженерів дочірнього підприємства «Лемкен-Україна». Аграрії тільки і встигали підвозити воду та заправляти хімікати.

Цього року у «відпустку» по українських полях відправився причіпний обприскувач Примус 35 з 9 секційною штангою шириною 28 метрів. Спеціалісти на місцях надають консультації по використанню не тільки базової машини, а й додаткових опцій, які збільшують ефективність та економічність використання нової техніки. Так, фахівцями з фірми Лемкен неодноразово було продемонстровано доцільність використання систем паралельного водіння та посекційного відключення секцій обприскувача.

Демонстрації тільки починаються, тому не проґавте чудову можливість випробувати техніку Лемкен на своїх полях, зв’язавшись з із офіційним дилером Лемкен або ж регіональним представником фірми.

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.