+38 044 593-27-72

Аграрії отримали зручного помічника при плануванні сівби

Онлайн-конфігуратор LEMKEN для сівалки Azurit 9 дозволяє ефективно планувати технологічні колії.

Сівалка точного висіву LEMKEN Azurit 9 завдяки технології DeltaRow, дозволяє виконувати технологічні колії з дуже гнучким інтервалом і ритмом. Тепер у аграріїв є зручний помічник при плануванні – конфігуратор технологічної колії.

Конфігуратор допомагає фермеру при розрахунку технологічних колій і обраховує, де і скільки рядів потрібно відключити. Це продумане системне рішення для унікальної технології DeltaRow з міжряддям 75 см є незаперечною перевагою сівалки Azurit. При використанні технології DeltaRow кожен посівний ряд складається з двох зміщених щодо один одного напіврядів з інтервалом 12,5 см. Якщо один з напіврядів відключити, інтервал між рядами збільшується з 62,5 до 75 см. Одночасно в той, що залишився, напівряд укладається подвійна кількість насіння, тому розташування посівного матеріалу на квадратний метр не змінюється. Якщо механізатор відключить ще один напівряд по іншу сторону технологічної колії, її ширина зросте до 87,5 см. Така відстань між рядами дозволяє використовувати техніку на широких шинах, що ощадно діють на грунт.

І все це планує конфігуратор технологічної колії. Для цього потрібно механізатору лише ввести ширину захвату просапного трактора, ширину колії і відстань від сівби до зовнішньої кромки шин. Перевага для фермера очевидна: всі колії розташовуються в потрібних місцях, знижується небезпека помилитися з колією при виконанні післяпосівних робіт, втрати рослинної маси і її якості через наїзд машини зводяться до мінімуму і, врешті-решт, підвищується продуктивність.

Конфігураторами технологічної колії для Azurit 9 і рядових сівалок серії Solitair 25 можна безкоштовно користуватися на сайті на будь-яких пристроях.

Лемкен Україна вітає Вас

Як виробник сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин ЛЕМКЕН забезпечує більш ніж 1.000 робочих місць по всьому світі. Підприємство знаходиться в власності сім’ї ЛЕМКЕН вже сьоме покоління.На підприємстві в Альпені, приблизно в 50 км від Дюссельдорфа, ЛЕМКЕН виробляє біля 13.000 одиниць техніки за рік, в 2011 році товарообіг склав майже 270 млн. євро. ЛЕМКЕН належить до ведучих підприємств в своїй галузі в Європі. Доля на ринку Німеччини оборотних плугів та культиваторів ЛЕМКЕН складає більше 40%, що дозволяє ЛЕМКЕН бути номером один серед інших постачальників.