+38 044 593-27-72

Аграрії отримали зручного помічника при плануванні сівби

Онлайн-конфігуратор LEMKEN для сівалки Azurit 9 дозволяє ефективно планувати технологічні колії.

Сівалка точного висіву LEMKEN Azurit 9 завдяки технології DeltaRow, дозволяє виконувати технологічні колії з дуже гнучким інтервалом і ритмом. Тепер у аграріїв є зручний помічник при плануванні – конфігуратор технологічної колії.

Конфігуратор допомагає фермеру при розрахунку технологічних колій і обраховує, де і скільки рядів потрібно відключити. Це продумане системне рішення для унікальної технології DeltaRow з міжряддям 75 см є незаперечною перевагою сівалки Azurit. При використанні технології DeltaRow кожен посівний ряд складається з двох зміщених щодо один одного напіврядів з інтервалом 12,5 см. Якщо один з напіврядів відключити, інтервал між рядами збільшується з 62,5 до 75 см. Одночасно в той, що залишився, напівряд укладається подвійна кількість насіння, тому розташування посівного матеріалу на квадратний метр не змінюється. Якщо механізатор відключить ще один напівряд по іншу сторону технологічної колії, її ширина зросте до 87,5 см. Така відстань між рядами дозволяє використовувати техніку на широких шинах, що ощадно діють на грунт.

І все це планує конфігуратор технологічної колії. Для цього потрібно механізатору лише ввести ширину захвату просапного трактора, ширину колії і відстань від сівби до зовнішньої кромки шин. Перевага для фермера очевидна: всі колії розташовуються в потрібних місцях, знижується небезпека помилитися з колією при виконанні післяпосівних робіт, втрати рослинної маси і її якості через наїзд машини зводяться до мінімуму і, врешті-решт, підвищується продуктивність.

Конфігураторами технологічної колії для Azurit 9 і рядових сівалок серії Solitair 25 можна безкоштовно користуватися на сайті на будь-яких пристроях.

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.